Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Akryl a olej na plátně, 80 x 100 cm, datováno zezadu 2012, signováno zezadu Trs.
Výtvarný umělec, v současné době žijící a pracující v Praze, se narodil v roce 1985 v Liberci. V letech 2000-2004 studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Jablonci nad Nisou, dále pokračoval studiem v ateliéru Skla na VŠUP pod vedením profesora Vladimíra Kopeckého od roku 2004 do roku 2007. Od roku 2007 se věnoval tvorbě v ateliéru Klasických malířských technik pod vedením profesora Zdeňka Berana, kde své studium dokončil v roce 2010. Jeho tvorba je zastoupena ve sbírkách Národní galerie v Praze a v soukromých sbírkách nejen v České republice, ale také v zahraničí. Samostatné výstavy jeho tvorby se uskutečnily v Galerii Hermes v Jablonci nad Nisou (2003), v galerii V Kapli v Bruntálu (2008), v galerii Dea Orh art gallery v Praze (2011) a v galerii Michal´s Collection v Praze (2012). Skupinově autor vystavoval na těchto vybraných výstavách: 1+2+8 Kopeckého škola, Galerie Deset, Praha (2006), Defenestrace, Novoměstská radnice, Praha (2007), Artikulace, Galerie S.V.U Mánes Diamant, Praha (2009), PAINt, Okresní Vlastivědné Muzeum, Šumperk (2009), Diplomanti AVU, Veletržní palác, Praha (2010), “4“, Galerie Kotelna, Říčany u Prahy (2011), Artbanka l Kick off, Dvorak Sec Contemporary, Praha (2011), Náhled, The Chemistry Gallery, Praha (2011), Současná česká malba, Dea Orh art gallery, Praha (2011), Současná česká malba a socha, Veletržní palác, Praha (2011), Česká malba 2012, Galerie Fontána, Piešťany, SK (2012), Paintomorrow, Okresní Vlastivědné Muzeum, Šumperk (2012), Amygdala, Galerie Budoart, Praha (2013)."